K&F Concept SKU.1959 24mm 14db kétoldalas tisztító pálcika.
A K&F Concept SKU.1959 tisztító pálcikák ideális megoldást jelentenek azok számára, akiknek fontos a full-frame érzékelők precíz és biztonságos tisztítása. Kétoldalas kialakításuknak köszönhetően sokoldalúbbak és hatékonyabbak, ergonomikus kialakításuk pedig kényelmes használatot biztosít. Ráadásul mindegyikük külön-külön vákuumcsomagolásban van. A készlet 14 darab 24 mm széles pálcikát tartalmaz.
Alapos tisztítás
Mindegyik pálcikát úgy tervezték, hogy a szerszám keskeny és szélesebb területein is hatékony tisztítást biztosítson. Ez lehetővé teszi, hogy gyorsan és hatékonyan gondoskodjon az érzékelő tisztaságáról anélkül, hogy több szerszámra lenne szüksége.
Puha és kíméletes kialakítás
A K&F Concept pálcikák puha hegyűek, amelyek kíméletesek az érzékelő felületéhez. Ez a kialakítás biztosítja a biztonságos tisztítást, minimalizálva a karcolások és egyéb sérülések kockázatát.
Higiénikus és kényelmes csomagolás
Minden pálcika vákuumcsomagolásban van a kényelmes tárolás érdekében. Ez a megoldás azt is biztosítja, hogy a tartozékok mindig tiszták és használatra készek maradjanak. Emellett a csomagolás kompakt mérete miatt a pálcikák könnyen hordozhatók, és ideálisak az útravalóhoz.
Ergonomikus és funkcionális kialakítás
A pálcikákat ergonomikus kialakítás és a hüvelykujjhoz illeszkedő horony jellemzi, így biztos fogást és kényelmes használatot garantálnak. Ráadásul a rugalmas kialakításnak köszönhetően a hegy tökéletesen tapad az érzékelő felületéhez a precíz tisztítás érdekében.
Gyártó | K&F Concept |
---|
Modell | SKU.1959 |
---|
A hegy szélessége | 24 mm |
---|
Darabszám készletenként | 14 |